Zapošljavanje

Dokumenti

Oglas 19.01.2024.
Oglas 12.01.2024.
Oglas 20.12.2023.
Oglas 29.11.2023.
Oglas je aktivan od 29. do 07.12.2023.
Oglas 02.10.2023.
Oglas je aktivan od 13.09 do 21.09.2023.
Oglas 07.07.2023
Natječaj vrijedi od 07.07. do 15.07.2023. godine
Oglas 28.06.2023
Natječaj vrijedi od 28.06. do 13.07.2023. godine
Oglas 16.06.2023
Oglas 16.05.2023
Oglas 03.05.2023
​​​​​​​Oglas vrijedi od 03.05. do 11.05.2023. godine.
Oglas 28.04.2023.
​​​​​​​Oglas vrijedi od 28.04. do 06.05.2023. godine.
Oglas 11.04.2023. - odluke uz oglas objavljen 15.03.2023.
Oglas 03.04.2023.
Oglas 30.03.2023.
Oglas 15.03.2023.
​​​​​​​Oglas vrijedi od 15.03. do 23.03.2023. godine.
Oglas 20.02.2023.
Oglas 01.02.2023.
Oglas 21.12.2022.
Oglas 25.10.2022.
Oglas 07.10.2022.
Oglas 11.08.2022.
Oglas 08.08.2022.
Oglas 02.08.2022.
Oglas 29.07.2022.
Oglas 15.07.2022.
Oglas 06.07.2022.
Oglas 13.06.2022.
Oglas 25.05.2022.
Oglas 14.02.2022.
Oglas 10.02.2022.
Oglas 28.01.2022.
Oglas vrijedi od 28.01.2022. do 05.02.2022. godine
Oglas 19.11.2021.
Oglas 26.08.2021.
Oglas 25.08.2021.
Oglas vrijedi od 25.08.2021. do 09.09.2021. godine
Oglas 17.08.2021.
Oglas 17.08.2021.
Oglas vrijedi od 17.08.2021. do 22.08.2021. godine
Oglas 30.07.2021.
Oglas vrijedi od 30.07.2021. do 07.08.2021. godine
Oglas 20.07.2021.
Oglas vrijedi od 21.07.2021. do 29.07.2021. godine
Oglas 30.06.2021.
Oglas 18.06.2021.
Oglas 01.06.2021.
Oglas vrijedi od 02.06.2021. do 10.06.2021. godine
Oglas 24.05.2021.
Oglas 14.05.2021.
Oglas vrijedi od 14.05.2021. do 22.05.2021. godine
Oglas 03.05.2021.
Oglas 31.03.2021. - Ispravka dijela natječaja za izbor i imenovanje ravnatelja
Natječaj vrijedi od 31.03. do 15.04.2021. godine.
Oglas 12.03.2021. - Natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja
Natječaj vrijedi od 12.03. do 26.03.2021. godine.
Oglas 10.03.2021.
Oglas 10.02.2021.
Oglas 15.1.2021.
Oglas 11.12.2020.
Oglas 20.11.2020.
Oglas listopad 2020
Oglas rujan 2020
Oglas kolovoz 2020
Oglas 07.08.2020.