Javna nabava i oglasi

Dokumenti

Oglasi

​​​​​​​Oglas 24.04.2024.
​​​​​​​Oglas 19.04.2024.
​​​​​​​Oglas 19.03.2024.
​​​​​​​Oglas 14.03.2024.
Ponude se dostavljaju do 21.03.2024. do 12,00 sati.
​​​​​​​Oglas 06.02.2024.
Oglas 21.12.2023. - Ponovljeni poziv na dostavu ponuda u postupku nabave uredskog materijala s pripadajućim troškovnicima
Rok za dostavu ponuda je 28.12.2023. do 12,00 sati
Natječaj 15.12.2023. 
Rok za dostavu ponude je 22.12.2023. godine do 10,00 sati.
Oglas 15.12.2023. 
Rok za dostavu ponuda je 21.12.2023. do 10,00 sati.
Oglas 14.12.2023. 
Oglas 06.12.2023. 
Oglas 28.11.2023.
Oglas 23.11.2023.
Oglas 21.11.2023.
Oglas 09.11.2023.
Oglas 07.11.2023.
Oglas 02.11.2023.
Oglas 26.10.2023.
Oglas 24.10.2023.
Oglas 20.09.2023.
Oglas 24.08.2023.
Oglas 26.07.2023.
Oglas 08.05.2023.
Oglas 19.04.2023.
Poziv na dostavu ponuda - Ostali sanitetski materijal u 2023. - ponovljeni postupak
Oglas 23.03.2023.
Poziv na dostavu ponuda - Prirodni med 2023. i 2024. - ponovljeni postupak
Oglas 21.03.2023.
Oglas 08.03.2023.
Poziv na dostavu ponuda - Prirodni med 2023. i 2024. 
Oglas 02.02.2023.
Oglas 16.1.2023.
Oglas 30.12.2022.
Oglas 13.12.2022.
Oglas 12.12.2022.
Oglas 06.12.2022.
Poziv na dostavu ponuda - Uredski materijal 2023
Oglas 22.11.2022.
Poziv na dostavu ponuda - Sredstva za dezinfekciju 2023
​​​​​​​Poziv na dostavu ponuda - Sredstva za čišćenje 2023
Oglas 21.11.2022.
Poziv na dostavu ponuda za Aparat za liječenje inkontinencije 
Oglas 19.10.2022.
Oglas 12.09.2022.
Oglas 19.08.2022.
Oglas 20.07.2022.
Oglas 13.07.2022.
Oglas 11.07.2022.
Oglas 08.07.2022.
Oglas 19.05.2022.
Oglas 14.04.2022.
Oglas 30.03.2022.
Oglas 25.03.2022.
Oglas 24.03.2022.
Datum otvaranja ponuda do dana 31.ožujka 2022. do 10:00 sati
Oglas 24.03.2022.
Oglas 23.03.2022.
Oglas 09.03.2022.
Oglas 13.12.2021.
Oglas 24.11.2021.
Datum otvaranja ponuda prolongiran je za 30.studenog 2021. godine do 10,00 sati
Oglas 16.11.2021.
Datum otvaranja ponuda do 25.studenog 2021. godine do 10,00 sati
Oglas 15.11.2021.
Datum otvaranja ponuda do 25.studenog 2021. godine do 10,00 sati
Oglas 11.11.2021.
Oglas 14.10.2021.
Oglas 05.10.2021.
Oglas 02.08.2021.
Oglas 25.06.2021.
Ponude je potrebno dostaviti do 30.06.2021. do 10,00 sati.
Oglas 17.06.2021.
Ponude je potrebno dostaviti do 24.06.2021. do 10,00 sati.
Oglas 12.05.2021.
Ponude je potrebno dostaviti do 20.05.2021. do 10,00 sati.
Oglas 01.03.2021.
Oglas 04.12.2020.
Oglas 30.11.2020.

Obavijest o sprečavanju sukoba interesa

Temeljem članka 75. do članka 83. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine 120/2016) Toplice Lipik - Specijalna bolnica kao naručitelj objavljuje popis gospodarskih subjekata s kojima su predstavnici naručitelja ili s njima povezane osobe u sukobu interesa:

Toplice Lipik - Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju prema članku 13. Zakona o javnoj nabavi ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi s tvrtkom:
- Iličić-usluga d.o.o., A. Stepinca 13, 34551 Lipik, OIB: 46342995452
- Vrisak j.d.o.o., Frankopanska 42, 34551 Lipik, OIB: 18891498693
​​​​​​​- Al Power d.o.o., Jordanovac 3, 10000 Zagreb, OIB: 81627436690
- Intendo, obrt za usluge, vl. Dejan Iličić, A. Stepinca 13, Lipik, OIB: 90325874789
- Darkas d.o.o., Gajeva 57, Daruvar, OIB: 83024882320
- Obrt DABBI, vl. Ivan Pušćenik, M. Gupca 51, Lipik, MB: 97929166 

​​​​​​​